Zen DP-230-IKDL Underwater 230mm 9 Inch Glass Fisheye Dome Port for Ikelite Dry Lock System
HomeStore
-65%
The Story
The Zen Underwater DP-230-IKDL dome port is compatible with all Ikelite Dry Lock housings.
Weight: 4.8 pound, 2.2 kg
Overall diameter: 250mm / 10 inch
Overall height: 110mm / 4.3 inch
Depth rating - 60 Meters
Zen DP-230-IKDL Underwater 230mm 9 Inch Glass Fisheye Dome Port for Ikelite Dry Lock System - Image 2
Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Zen DP-230-IKDL Underwater 230mm 9 Inch Glass Fisheye Dome Port for Ikelite Dry Lock System - Image 3
Details & Craftsmanship
Zen DP-230-IKDL Underwater 230mm 9 Inch Glass Fisheye Dome Port for Ikelite Dry Lock System - Image 4
Zen DP-230-IKDL Underwater 230mm 9 Inch Glass Fisheye Dome Port for Ikelite Dry Lock System - Image 5
Zen DP-230-IKDL Underwater 230mm 9 Inch Glass Fisheye Dome Port for Ikelite Dry Lock System - Image 6
Zen DP-230-IKDL Underwater 230mm 9 Inch Glass Fisheye Dome Port for Ikelite Dry Lock System - Image 7
Description
Weight: 4.8 pound, 2.2 kg
Depth rating - 60 Meters
Zen DP-230-IKDL Underwater 230mm 9 Inch Glass Fisheye Dome Port for Ikelite Dry Lock System | Reef Photo & Video